Gündem

Genç kadın evinde dehşeti yaşadı

Samsun Atakum İlçesi’nde meydana gelen olayda; 37 yaşındaki Ayşegül Yıldırım, kendisine ait iş yerini kapattıktan sonra arkadaşı Muharrem A. ile birlikte gece yarısı kendisine ait dubleks eve gitti. Genç kadın, kapıyı açıp içeriye girdikten sonra üst kattan ayak sesleri duydu. Arkadaşıyla birlikte odaları tek tek kontrol eden kadın, yatak odasında kapının arkasında gizlenen 31 yaşındaki Gültekin D.’yi görünce büyük bir korkuya kapıldı.

3 SAAT SONRA EVE TEKRAR GELDİ

Kadın ve arkadaşı zanlıyı etkisiz hale getirip polise teslim etti ve korktuğu için arkadaşının evine gitti. İfadesinin alındıktan sonra serbest bırakılan Gültekin D. yaklaşık 3 saat sonra aynı eve tekrar geri döndü. Korktuğu için geceyi başka bir arkadaşında geçirmeye giden Yılmaz’ın evde olmadığını anlayan Gültekin D. bir kez daha eve girdi.

YATAĞA YATTI, KENDİNİ TATMİN ETTİ

Eve girdikten sonra bir süre genç kadının yatağına yatan Gültekin D., bir süre sonra elbise dolabından kadının iç çamaşırlarını alarak kendisini tatmin etti. Ardından da evi ateşe veren Gültekin D. daha sonra evi terk etti. Güvenlik kameralarından tespit edilen Gültekin D. bir kez daha gözaltına alınıp polis merkezine götürüldü. İfadesinin ardından bu kez de çıkarıldığı nöbetçi mahkemece serbest bırakıldı. Evde yapılan incelemede, Gültekin D.’nin mutfak penceresindeki sinekliği keserek eve girdiği tespit edildi.

GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI

Nöbetçi mahkeme ifade veren Gültekin D., suçlamaları kabul etmedi. Sanık eve kapıdan girdiğini söyleyerek, “Kapıyı bana biri açtı. Alkollü olduğum için kim bilmiyorum. Sinekliği kesip içeriye girmedim. Bu eve daha önce eskort bir kızla birlikte olmak için gelmiştim. Olay akşamı da yine o kadın için bu eve geldim. Kötü bir niyetim yoktu” dedi. Ancak yapılan incelemelerde, sanığın kapıdan girmediği ve evin etrafında dolaşarak içeriye girmek için bir yer aradığı güvenlik kameralarına takıldı.

“EVE GİDEMEZ OLDUM”

Gültekin D.’den şikâyetçi olan Ayşegül Yıldırım, yargılamanın devam ettiğini belirterek, “Sanık tutuksuz yargılanıyor. Ancak ben korkudan evime giremez oldum. Yalnız evde kalamıyorum. Evde bulunan paramı da almış. Evimde 70 bin liralık hasar oluştu. İş yerimi de sattım. Hayatım o geceden sonra değişti. Elini kolunu sallayarak geziyor. Ve ben çok korkuyorum. Hala daha tehdit telefonları ve mesajlar geliyor. Bu şehirden gideceğim” diye konuştu.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir